Отборите на Лудогорец и Пирин играят при резултат 1:0 в последен

...

НА ЖИВО: Лудогорец - Пирин 1:0, Делев бележи

Отборите на Лудогорец и Пирин играят при резултат 1:0 в финален мач от 13-ия кръг на efbet Лига.  Спас Делев осъществя в 6-ата минута. Срещата на стадион „ Хювефарма сцена ” започва в 20:15 часа и може да я гледате в директно предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg ще проследим онлайн мача минута по минута.

--

Лудогорец съумя да поведе в резултата още при първата си заплаха пред вратата на Пирин. Клод Гонсалвеш открадна топката от Аюб Абу в центъра на терена и комбинира с Рик Джонатан отляво. Той от своя страна центрира доста точно към далечната греда, където Спас Делев се измъкна от защитата на гостите и от близка отдалеченост не остави шансове на Марио Кирев. Гостите имаха искания за нарушаване на Гонсалвеш против Аюб, само че след обзор на обстановката с ВАР, те останаха неуважени.

LIVE ЛУДОГОРЕЦ – ПИРИН 1:0